Барај
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
SCOTCH&SODA

ДУКСЕР

Шифра на артикл: 163925-0217
5.990 МКД
5.990 МКД
4.493 МКД
Заштеда: 1.497 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • M
  *
 • L
  *
 • XL
  *
 • XXL
  *
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ДУКСЕРИ
Бренд SCOTCH&SODA
Пол МАШКИ
Боја ТЕГЕТ
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 89%Памук 11%полиестер

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ ML420VTR-Z99
4.790 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ ML416VTR-Z99
4.290 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ M2011721A-98T
3.743 МКД
Заштеда -25%
4.990 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ M2011459A-JKE
3.743 МКД
Заштеда -25%
4.990 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ RPL008706
6.368 МКД
Заштеда -25%
8.490 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 17075760-56
2.243 МКД
Заштеда -25%
2.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ M2011441A-98T
4.718 МКД
Заштеда -25%
6.290 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ M2011407A-JKE
4.118 МКД
Заштеда -25%
5.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ M2011394A-98T
3.743 МКД
Заштеда -25%
4.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 17013781-69
1.493 МКД
Заштеда -25%
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 17023779-69
1.868 МКД
Заштеда -25%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ GSS010860
6.743 МКД
Заштеда -25%
8.990 МКД
Големина
S
M
L
XL