Барај
%
×
Okaidi new collection
СИНА
СИНА
СИНА
СИНА
СИНА
СИНА
СИНА
СИНА
SPRINGFIELD

СИНА

Шифра на артикл: 0097353-15
2.290 МКД
2.290 МКД
1.374 МКД
Заштеда: 916 МКД
Провери достапност
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
 • XXXL
  XXXL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Бренд SPRINGFIELD
Пол МАШКИ
Боја СИНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ПАМУК