Барај
%
×
Okaidi new collection
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
LEVI'S

ДУКСЕР

Шифра на артикл: LVA7586-0000
0 МКД
4.490 МКД
4.490 МКД
Заштеда: -0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ДУКСЕРИ
Бренд LEVI'S
Пол МАШКИ
Боја СИНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ПАМУК

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ HB50515188 493
4.193 МКД
Заштеда -30%
5.990 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ CKJ30J325270-CEZ
4.123 МКД
Заштеда -30%
5.890 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ SDM2013116A-1ZN
3.703 МКД
Заштеда -30%
5.290 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ SS177027-6867
5.173 МКД
Заштеда -30%
7.390 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ SS175540-3580
5.593 МКД
Заштеда -30%
7.990 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
0 МКД
4.490 МКД
4.490 МКД
Заштеда: -0 МКД
Извести ме за попуст
2
1