Барај
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
TIMBERLAND

ДУКСЕР

Шифра на артикл: A2BNB-433
4.990 МКД
3.499 МКД
2.799 МКД
Заштеда: 2.191 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • S
  *
 • M
  *
 • L
  *
 • XL
  *
 • XXL
  *
 • XXXL
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ДУКСЕРИ
Бренд TIMBERLAND
Пол МАШКИ
Боја ТЕГЕТ
Сезона FW20 ЕСЕН ЗИМА 2020
Состав 83% Памук, 17% Полиестер

Остави коментар

Trenutno nema komentara
string(0) ""
string(0) ""