Барај
%
×
Okaidi new collection
ДОЛНА ОБЛЕКА
ДОЛНА ОБЛЕКА
ДОЛНА ОБЛЕКА
ДОЛНА ОБЛЕКА
BOSS

ДОЛНА ОБЛЕКА

Шифра на артикл: 50516542-001
Провери достапност
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ДОЛНА ОБЛЕКА
Бренд BOSS
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 57% ПАМУК 38% ПОЛИЕСТЕР 5% ЕЛАСТИН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БОКСЕРКИ 3П LV100002870 004
2.232 МКД
Заштеда -20%
2.790 МКД
Големина
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БОКСЕРКИ CK000NB3403A-LOC
2.090 МКД
Големина
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БОКСЕРКИ 3П THUM0UM03289-0VC
3.390 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
БОКСЕРКИ 3П THUM0UM03156-0VA
3.390 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
БОКСЕРКИ CKKM0KM00994-BEH
5.290 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
БОКСЕРКИ CK000NB3836A-UB1
2.490 МКД
Големина
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БОКСЕРКИ CK000NB3403A-LO8
2.090 МКД
Големина
M
L
XL