Барај
%
×
Okaidi new collection
БОКСЕРКИ 3П
БОКСЕРКИ 3П
БОКСЕРКИ 3П
БОКСЕРКИ 3П
TOMMY JEANS

БОКСЕРКИ 3П

Шифра на артикл: THUM0UM03156-0VA
0 МКД
3.390 МКД
3.390 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БОКСЕРКИ 3П
Бренд TOMMY JEANS
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 95% ПАМУК 5% ЕЛАСТИН


Слични производи

Sačuvano u omiljne
БОКСЕРКИ 3П LV100002870 004
2.790 МКД
Големина
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БОКСЕРКИ 3П THUM0UM03289-0VC
3.390 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
БОКСЕРКИ 3П GU4RG01 K6YW0 P9MU
2.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
1.432 МКД
Заштеда -20%
1.790 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БОКСЕРКИ 3П DS00ST3V 0AMAH E4101
2.890 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
0 МКД
3.390 МКД
3.390 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1