Барај
%
×
Forever denim with replay
БОКСЕРКИ 5П
GUESS

БОКСЕРКИ 5П

Шифра на артикл: GU4RG16K6YW1-JBLK
Isbn: U4RG16K6YW1-JBLK
0 МКД
3.690 МКД
3.690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БОКСЕРКИ 5П
Бренд GUESS
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 95% ПАМУК 5% ЕЛАСТИН

0 МКД
3.690 МКД
3.690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1