Барај
%
×
Okaidi new collection
БОКСЕРКИ 3П
БОКСЕРКИ 3П
БОКСЕРКИ 3П
БОКСЕРКИ 3П
BOSS

БОКСЕРКИ 3П

Шифра на артикл: 50516542-100
3.690 МКД
3.690 МКД
3.137 МКД
Заштеда: 553 МКД
Извести ме за попуст
Последно парче
Провери достапност
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БОКСЕРКИ 3П
Бренд BOSS
Пол МАШКИ
Боја БЕЛА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 57% ПАМУК 38% ПОЛИЕСТЕР 5% ЕЛАСТИН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БОКСЕРКИ 3П 50514959-100
3.052 МКД
Заштеда -15%
3.590 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
3.690 МКД
3.690 МКД
3.137 МКД
Заштеда: 553 МКД
Извести ме за попуст
2
1