Барај
%
×
Forever denim with replay
ДОЛНА МАИЦА 2П
ДОЛНА МАИЦА 2П
ДОЛНА МАИЦА 2П
ДОЛНА МАИЦА 2П
BOSS

ДОЛНА МАИЦА 2П

Шифра на артикл: 50475276-100
2.990 МКД
2.990 МКД
2.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ДОЛНА МАИЦА 2П
Бренд BOSS
Пол МАШКИ
Боја БЕЛА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 95% ПАМУК 5% ЕЛАСТИН

2.990 МКД
2.990 МКД
2.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1