Барај
%
×
Okaidi new collection
БОКСЕРКИ 3П
БОКСЕРКИ 3П
БОКСЕРКИ 3П
БОКСЕРКИ 3П
CALVIN KLEIN JEANS

БОКСЕРКИ 3П

Шифра на артикл: CK000NB3608A-100
0 МКД
3.790 МКД
3.790 МКД
Заштеда: -0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • M
    M
  • L
    L
  • XL
    XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БОКСЕРКИ 3П
Бренд CALVIN KLEIN JEANS
Пол МАШКИ
Боја БЕЛА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 95% ПАМУК 5% ЕЛАСТИН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БОКСЕРКИ 3П 50514959-100
3.052 МКД
Заштеда -15%
3.590 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
БОКСЕРКИ 3П 50516542-100
3.137 МКД
Заштеда -15%
3.690 МКД
Големина
S
M
L
XL
0 МКД
3.790 МКД
3.790 МКД
Заштеда: -0 МКД
Извести ме за попуст
2
1