Барај
%
×
Okaidi new collection
БОКСЕРКИ
БОКСЕРКИ
БОКСЕРКИ
БОКСЕРКИ
БОКСЕРКИ
БОКСЕРКИ
БОКСЕРКИ
БОКСЕРКИ
CALVIN KLEIN JEANS

БОКСЕРКИ

Шифра на артикл: CK000NB3403A-LOC
0 МКД
2.090 МКД
2.090 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • M
    M
  • L
    L
  • XL
    XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БОКСЕРКИ
Бренд CALVIN KLEIN JEANS
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 95% ПАМУК 5% ЕЛАСТИН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БОКСЕРКИ 3П LV100002870 004
2.232 МКД
Заштеда -20%
2.790 МКД
Големина
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БОКСЕРКИ 3П THUM0UM03289-0VC
3.390 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
БОКСЕРКИ 3П THUM0UM03156-0VA
3.390 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
БОКСЕРКИ CKKM0KM00994-BEH
5.290 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
БОКСЕРКИ CK000NB3836A-UB1
2.490 МКД
Големина
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БОКСЕРКИ CK000NB3403A-LO8
2.090 МКД
Големина
M
L
XL
0 МКД
2.090 МКД
2.090 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1