Барај
%
×
SUMMER GETAWAY WITH SPRINGFIELD
ЧОРАПИ
WOMEN'SECRET

ЧОРАПИ

Шифра на артикл: 3616903-47

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
  • ONE SIZE
    1
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧОРАПИ
Бренд WOMEN'SECRET
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИВА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Детали MEDIUM SOCKS
Состав 99% ПОЛИЕСТЕР 1% ЕЛАСТИН

*Величините се прикажани по шпански стандарди

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 3П 5770023-47
Цена 693 МКД
Заштеда -30%
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 8547868-46
Цена 203 МКД
Заштеда -30%
290 МКД
Големина
36
39
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 67062009-96
Цена 590 МКД
Заштеда -14%
690 МКД