Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
TIMBERLAND

ЧЕВЛИ

Шифра на артикл: A1TQWM
10.490 МКД
5.299 МКД
5.299 МКД
Заштеда: 5.191 МКД
Извести ме за попуст
Eco-friendly ♻️

Производи од Eco-friendly материјали

Провери достапност
 • 40
  40
 • 41
  41
 • 41.5
  8
 • 42
  8.5
 • 43
  43
 • 43.5
  43.5
 • 44
  44
 • 44.5
  44.5
 • 45
  11
 • 45.5
  45.5
 • 46
  12
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧЕВЛИ
Бренд TIMBERLAND
Пол МАШКИ
Боја КАФЕНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав НАДВОРЕШНОСТ: КОЖА ; ПОСТАВА: МАТЕРИЈАЛИ ИЗРАБОТЕНИ ОД РЕЦИКЛИРАНИ ШИШИЊА REBOTL ; ЃОН: ГУМА ; ТЕХНОЛОГИЈА: AEROCORE, REBOTL

Trenutno nema komentara
10.490 МКД
5.299 МКД
5.299 МКД
Заштеда: 5.191 МКД
Извести ме за попуст
2
1