Барај
%
×
Forever denim with replay
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
MANGO

ЧЕВЛИ

Шифра на артикл: 67084447-35
Šifra proizvođača: 67084447
6.490 МКД
6.490 МКД
6.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 40
  40
 • 41
  41
 • 42
  42
 • 43
  43
 • 44
  44
 • 45
  45
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧЕВЛИ
Бренд MANGO
Пол МАШКИ
Боја КАФЕНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 03% ПОЛИУРЕТАН 97% ГОВЕДСКА КОЖА ПОСТАВА: 30% ПОЛИЕСТЕР 70% ПОЛИУРЕТАН ВЛОШКА: 100% ПОЛИУРЕТАН ЃОН: 100% ТЕРМОПЛАСТИКА

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ DJ001760
5.790 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ U45B6B000CL-6002
9.990 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ U0299B00043-6026
8.990 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ 67090641-30
7.490 МКД
Големина
40
41
42
43
45
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ U36FXC00043-6001
9.990 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ 67040643-30
7.490 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ DJ001151
6.990 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
6.490 МКД
6.490 МКД
6.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1