Барај
%
×
MANGO КОЛЕКЦИЈА ЕСЕН-ЗИМА '22

Погледнете ги најновите производи за жени, мажи и деца!

ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
MANGO

ЧЕВЛИ

Шифра на артикл: 27091137-30
Šifra proizvođača: 27091137

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции.

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
Одреди величина
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧЕВЛИ
Бренд MANGO
Пол МАШКИ
Боја КАФЕНА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 100% Говедска кожа Ѓон: 100% Термопластика Постава: 60% Полиестер 40% Полиуретан Влошка: 60% Полиестер 40% Полиуретан

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ A5N18M
12.490 МКД
Големина
7
7.5
8.5
9
10
11
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ U25EFA00043-6009
8.790 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ A5UZDM
10.490 МКД
Големина
7
7.5
8.5
9
9.5
10
10.5
11
12
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ A1TQWM
10.490 МКД
Големина
7
7.5
8
8.5
9.5
10.5
11.5
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ 50470059-210
7.448 МКД
Заштеда -44%
9.310 МКД
13.290 МКД
Големина
40
41
42
43
44
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ A2D5DW
5.999 МКД
Заштеда -40%
9.990 МКД
Големина
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11