Барај
%
×
Get your Replay

The search for something more!

ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
PARFOIS

ЧАНТА

Шифра на артикл: 203690_OR
1.290 МКД
903 МКД
903 МКД
Заштеда: 387 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • МАЛА
    S
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАНТИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ПОРТОКАЛОВА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав Постава: 2%Полиуретан, 98%Полиестер / Лице: 100%Полиестер

Trenutno nema komentara
1.290 МКД
903 МКД
903 МКД
Заштеда: 387 МКД
Извести ме за попуст
2
1