Барај
%
×
Okaidi new collection
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
PARFOIS

ЧАНТА

Шифра на артикл: 219078_OR
1.990 МКД
1.990 МКД
1.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
ONLINE ONLY -20% SS24

Промоцијата важи само онлајн, се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • СРЕДНА
    M
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАНТИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ПОРТОКАЛОВА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав ПОСТАВА: 20% ПОЛИУРЕТАН 80% ПОЛИЕСТЕР / НАДВОРЕШНОСТ 1: 5% ПОЛИУРЕТАН 5% ЦИНК 90% ПОЛИЕСТЕР / ЛИЦЕ: 100% ПОЛИУРЕТАН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 67036733-28
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 67097711-20
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GHWVA92 22780 ORA
6.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ DG24SAXP73-7019
4.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ DG24SAXP27-7019
4.890 МКД
1.990 МКД
1.990 МКД
1.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1