Барај
%
×
KIDS COLLECTION
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
PARFOIS

ЧАНТА

Шифра на артикл: 218170_CL
1.890 МКД
1.890 МКД
1.890 МКД
Заштеда: -0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • ГОЛЕМА
    L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАНТИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ПОРТОКАЛОВА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав ПОСТАВА: 50% ПОЛИЕСТЕР 50% ПОЛИУРЕТАН / НАДВОРЕШНОСТ 1: 15% ЦИНК 5% ШКОЛКА 80% ПОЛИЕСТЕР / ЛИЦЕ: 100% ПОЛИУРЕТАН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 77010249-20
2.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 77020273-20
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 219827_OR
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 221650_OR
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 67036733-28
1.992 МКД
Заштеда -20%
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 67097711-20
1.192 МКД
Заштеда -20%
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 219044_OR
1.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 218177_CL
1.272 МКД
Заштеда -20%
1.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GHWVA92 22780 ORA
5.592 МКД
Заштеда -20%
6.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ DG24SAXP73-7019
3.992 МКД
Заштеда -20%
4.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 219078_OR
1.592 МКД
Заштеда -20%
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 219602_CL
1.592 МКД
Заштеда -20%
1.990 МКД
1.890 МКД
1.890 МКД
1.890 МКД
Заштеда: -0 МКД
Извести ме за попуст
2
1