Барај
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
SPRINGFIELD

ЧАНТА

Шифра на артикл: 0962553-01
Провери достапност
  • ONE SIZE
    1
Одреди величина
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАНТИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 100% ПОЛИУРЕТАН

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 50470780-002
10.990 МКД