Барај
%
×
Okaidi new collection
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
HUGO

ЧАНТА

Шифра на артикл: HB50516824 001
Провери достапност
  • UNI
    UNI
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАНТИ
Бренд HUGO
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 60% ПОЛИЕСТЕР 40% ПОЛИУРЕТАН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ RFM3661 {A0489}098
3.432 МКД
Заштеда -20%
4.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ RFM3660 {A0489}098
4.872 МКД
Заштеда -20%
6.090 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ HB50516760 001
6.392 МКД
Заштеда -20%
7.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ HB50516827 001
8.472 МКД
Заштеда -20%
10.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ HB50516745 001
7.432 МКД
Заштеда -20%
9.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ HB50516553 001
6.392 МКД
Заштеда -20%
7.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GHMTOJS P4258 BLA
4.392 МКД
Заштеда -20%
5.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GHMEVZL P3231 DAB
4.152 МКД
Заштеда -20%
5.190 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GHMEVZL P3163 DAB
4.152 МКД
Заштеда -20%
5.190 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ HB50511179 001
8.472 МКД
Заштеда -20%
10.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ HB50504108 001
5.272 МКД
Заштеда -20%
6.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ CKK50K512448-BEH
5.290 МКД