Барај
%
×
Okaidi new collection
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
CALVIN KLEIN JEANS

ЧАНТА

Шифра на артикл: CKK50K512448-BEH
0 МКД
5.290 МКД
5.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • UNI
    UNI
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАНТИ
Бренд CALVIN KLEIN JEANS
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ПОЛИУРЕТАН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ RFM3661 {A0489}098
3.432 МКД
Заштеда -20%
4.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ RFM3660 {A0489}098
4.872 МКД
Заштеда -20%
6.090 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ HB50516760 001
6.392 МКД
Заштеда -20%
7.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ HB50516827 001
8.472 МКД
Заштеда -20%
10.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ HB50516745 001
7.432 МКД
Заштеда -20%
9.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ HB50516553 001
6.392 МКД
Заштеда -20%
7.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GHMTOJS P4258 BLA
4.392 МКД
Заштеда -20%
5.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GHMEVZL P3231 DAB
4.152 МКД
Заштеда -20%
5.190 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GHMEVZL P3163 DAB
4.152 МКД
Заштеда -20%
5.190 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ HB50511179 001
8.472 МКД
Заштеда -20%
10.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ HB50504108 001
5.272 МКД
Заштеда -20%
6.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 0967011-01
1.592 МКД
Заштеда -20%
1.990 МКД
0 МКД
5.290 МКД
5.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1