Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција есен-зима 2022

ТРЕНЕРКИ ДОЛЕН ДЕЛ
BOSS

ТРЕНЕРКИ ДОЛЕН ДЕЛ

Шифра на артикл: 50461908-001
12.490 МКД
12.490 МКД
12.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Boss - промоција SS22

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции.

Провери достапност
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ТРЕНЕРКИ ДОЛЕН ДЕЛ
Бренд BOSS
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 51%Полиестер43%Памук6%еластин
Trenutno nema komentara

Слични производи