Барај
%
×
MANGO - BRING COLORS TO YOUR LIFE!
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
GEOX

САНДАЛИ

Шифра на артикл: J45GRA0CE15-4S7Q
3.990 МКД
3.990 МКД
3.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 27
  27
 • 28
  28
 • 29
  29
 • 31
  31
 • 32
  32
 • 30
  30
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија САНДАЛИ
Бренд GEOX
Пол ДЕВОЈЧИЊА
Боја КРЕМ
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 80% ПУ 20% ЕЛАСТИН90% ПЕ 10% ПУ ЧЕВЛИ ЗА СУВО ВРЕМЕ ИЗРАБОТКА ЛЕПЕНИ

Слични производи

Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 67044016-07
2.490 МКД
Големина
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
3.990 МКД
3.990 МКД
3.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1