Барај
%
×
Forever denim with replay
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
MANGO

САНДАЛИ

Шифра на артикл: 67044016-07
Šifra proizvođača: 67044016
2.490 МКД
2.490 МКД
2.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 30
  30
 • 31
  31
 • 32
  32
 • 33
  33
 • 34
  34
 • 35
  35
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија САНДАЛИ
Бренд MANGO
Пол ДЕВОЈЧИЊА
Боја КРЕМ
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 45% ПОЛИЕСТЕР 40% ПАМУК 15% ЛЕН ЃОН: 100% ТЕРМОПЛАСТИКА ГУМА ВЛОШКА: 10% ПАМУК 90% ПОЛИУРЕТАН ПОСТАВА: 100% ПАМУК

Слични производи

Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ J45GRA0CE15-4S7Q
3.990 МКД
Големина
27
28
29
31
32
30
2.490 МКД
2.490 МКД
2.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1