Барај
%
×
Okaidi new collection
САНДАЛИ
CALVIN KLEIN JEANS

САНДАЛИ

Шифра на артикл: CKYW0YW01026-TQY
0 МКД
8.590 МКД
8.590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија САНДАЛИ
Бренд CALVIN KLEIN JEANS
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% КОЖА

Слични производи

Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 67087138-80
2.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 67077702-80
3.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ HB50517374 664
10.590 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ SMBALIA-686
7.390 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ GFLJED4 PAT03 PINK
10.790 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 67074786-80
2.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 67044786-80
2.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 67035734-80
2.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ GFLJGL2 SAT03 PINK
9.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ GFLJFAD FAL03 LPINK
5.890 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
0 МКД
8.590 МКД
8.590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1