Барај
%
×
End of summer with KIKO MILANO

BLUE ME - нова револуционерна колекција

САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
LIU.JO

САНДАЛИ

Шифра на артикл: LJ000029
Isbn: SA2069PX164-S1853
12.390 МКД
8.690 МКД
8.690 МКД
Заштеда: 3.700 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 41
  41
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија САНДАЛИ
Бренд LIU.JO
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 100%Кожа
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 197553_BG
2.690 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 196314_BG
2.290 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ D15NBF00021-8191
4.674 МКД
Заштеда -40%
7.790 МКД
Големина
35
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ D52R6A000EK-6029
3.354 МКД
Заштеда -40%
5.590 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ D829CE02141-0662
4.195 МКД
Заштеда -50%
8.390 МКД
Големина
38
39
40
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ D02GFE08511-5004
3.795 МКД
Заштеда -50%
7.590 МКД
Големина
35
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ GSS007240
3.147 МКД
Заштеда -70%
10.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41