Барај
%
×
Okaidi new collection
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
PARFOIS

САНДАЛИ

Шифра на артикл: 218497_BG
2.690 МКД
2.690 МКД
2.690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија САНДАЛИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав ПОСТАВА: 100% ПОЛИЕСТЕР / ЛИЦЕ: 30% ПОЛИУРЕТАН 70% ПОЛИЕСТЕР / ВЛОШКА : 100% ПОЛИЕСТЕР / ЃОН: 100% ГУМА

Слични производи

Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 3227134-38
1.992 МКД
Заштеда -20%
2.490 МКД
Големина
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ GFLGDIR FAL04 BEIBR
6.152 МКД
Заштеда -20%
7.690 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 219019_NU
1.832 МКД
Заштеда -20%
2.290 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ D45SVC022CF-5V2L
6.392 МКД
Заштеда -20%
7.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ D45D4B00043-5322
7.192 МКД
Заштеда -20%
8.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ D25TPA00022-5000
6.392 МКД
Заштеда -20%
7.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ SMTRAVEL 748
4.952 МКД
Заштеда -20%
6.190 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ SMENTICE-253
4.952 МКД
Заштеда -20%
6.190 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ SMBIGMONA-380
6.472 МКД
Заштеда -20%
8.090 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
UGG
САНДАЛИ UG1152685-SEL
5.432 МКД
Заштеда -20%
6.790 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ GFLJRIM PAT03 NATU
6.152 МКД
Заштеда -20%
7.690 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ D35RPA000FM-8191
7.192 МКД
Заштеда -20%
8.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
2.690 МКД
2.690 МКД
2.690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1