Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

РУМЕНИЛО
РУМЕНИЛО
РУМЕНИЛО
РУМЕНИЛО
KIKO MILANO

РУМЕНИЛО

Шифра на артикл: KM0010400100244
Šifra proizvođača: KM00104001
690 МКД
483 МКД
483 МКД
Заштеда: 207 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија РУМЕНИЛО
Бренд KIKO MILANO
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона KIKO Continuity
Состав Означен на артиклот, погледај под состав
Нијанса 02 Golden Peach
Trenutno nema komentara
690 МКД
483 МКД
483 МКД
Заштеда: 207 МКД
Извести ме за попуст
2
1