Барај
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
BOSS

БЛУЗА

Шифра на артикл: 50462618-404
9.990 МКД
9.990 МКД
9.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции. 

Провери достапност
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БЛУЗИ
Бренд BOSS
Пол МАШКИ
Боја ТЕГЕТ
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 50467824-402
10.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 50465948-402
8.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ A2BJ8-U10
2.793 МКД
Заштеда -30%
3.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 50462531-404
8.990 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ GSS011750
3.752 МКД
Заштеда -20%
4.690 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL