Барај
%
×
End of summer with KIKO MILANO

BLUE ME - нова револуционерна колекција

ПОЛО МАИЦА
ПОЛО МАИЦА
ПОЛО МАИЦА
ПОЛО МАИЦА
ПОЛО МАИЦА
ПОЛО МАИЦА
ПОЛО МАИЦА
ПОЛО МАИЦА
ПОЛО МАИЦА
ПОЛО МАИЦА
ПОЛО МАИЦА
ПОЛО МАИЦА
SCOTCH&SODA

ПОЛО МАИЦА

Шифра на артикл: 167366-1149
3.890 МКД
3.890 МКД
3.890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПОЛО МАИЦИ
Бренд SCOTCH&SODA
Пол МАШКИ
Боја СИНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 100%Памук
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ 169120-0217
5.190 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ 169120-0218
5.190 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ 167374-0218
4.590 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ 167366-4858
3.890 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ 167375-0360
4.590 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ 160893-0706
1.795 МКД
Заштеда -50%
3.590 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ 160891-4144
1.795 МКД
Заштеда -50%
3.590 МКД
Големина
M
L
XL
XXL