Барај
%
×
Okaidi new collection
ПОРТОКАЛОВА
ПОРТОКАЛОВА
ПОРТОКАЛОВА
ПОРТОКАЛОВА
ПОРТОКАЛОВА
ПОРТОКАЛОВА
SPRINGFIELD

ПОРТОКАЛОВА

Шифра на артикл: 4407009-64
1.590 МКД
1.590 МКД
1.272 МКД
Заштеда: 318 МКД
Провери достапност
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
 • XXXL
  XXXL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Бренд SPRINGFIELD
Пол МАШКИ
Боја ПОРТОКАЛОВА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 90% ПАМУК 10% ВИСКОЗА