Барај
%
×
Okaidi new collection
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
GEOX

ПАТИКИ

Шифра на артикл: J45E9B02ANF-0799
4.990 МКД
4.990 МКД
3.992 МКД
Заштеда: 998 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 27
  27
 • 28
  28
 • 29
  29
 • 31
  31
 • 32
  32
 • 33
  33
 • 30
  30
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд GEOX
Пол ДЕВОЈЧИЊА
Боја РОЗОВА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 70% ПЕ 30% ПУ100% ПЕ ЧЕВЛИ ЗА СУВО ВРЕМЕ ИЗРАБОТКА ЛЕПЕНИ

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 67074012-85
1.592 МКД
Заштеда -20%
1.990 МКД
Големина
29
30
31
32
33
34
35
4.990 МКД
4.990 МКД
3.992 МКД
Заштеда: 998 МКД
Извести ме за попуст
2
1