Барај
%
×
Forever denim with replay
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
MANGO

ПАТИКИ

Шифра на артикл: 67054013-85
Šifra proizvođača: 67054013
1.990 МКД
1.990 МКД
1.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 21
  21
 • 22
  22
 • 23
  23
 • 24
  24
 • 25
  25
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд MANGO
Пол БЕБЕ ДЕВОЈЧИЊА
Боја РОЗОВА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ПАМУК ПОСТАВА: 100% ПАМУК ВЛОШКА: 100% ПАМУК ЃОН: 100% ТЕРМОПЛАСТИКА

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ B254WB007BC-8006
3.990 МКД
Големина
20
21
22
23
24
25
26
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ B450LA0BCEW-0406
3.990 МКД
Големина
20
21
22
23
24
25
26
1.990 МКД
1.990 МКД
1.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1