Барај
%
×
Live in LEVIS
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
MANGO

ПАТИКИ

Шифра на артикл: 67060478-01
Šifra proizvođača: 67060478

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
 • 21
  21
 • 22
  22
 • 23
  23
 • 24
  24
 • 25
  25
 • 26
  26
 • 27
  27
 • 28
  28
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд MANGO
Пол БЕБЕ МОМЧИЊА
Боја БЕЛА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ПОЛИУРЕТАН ПОСТАВА: 100% ПАМУК ЃОН: 100% ГУМА ВЛОШКА: 100% ПАМУК

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ B3540B00085-1Z8W
3.990 МКД
Големина
18
19
20
21
22
23
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 67030479-01
1.990 МКД
Големина
21
22
23
24
25
26
27
28
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ B45A7D08554-0552
4.990 МКД
Големина
20
21
22
23
24
25
26