Барај
%
×
Geox - step out in style
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
NEW BALANCE

ПАТИКИ

Шифра на артикл: NBCT302RC-121
0 МКД
8.190 МКД
8.190 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 41,5
  41,5
 • 42
  42
 • 43
  43
 • 44
  44
 • 45
  45
 • 46,5
  46,5
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд NEW BALANCE
Пол МАШКИ
Боја КРЕМ
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 45% КОЖА 44% ТЕКСТИЛ 11% ГУМА

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ LJ7B4003 PX490 01127
10.490 МКД
Големина
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ PRMASE-6625
17.990 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GFMJSAW FAB12 BEIGE
6.990 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ HB50516952 271
13.190 МКД
Големина
39
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ U45B3B0EKNB-6029
6.990 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ RGMS1P {C0042L}1353
9.290 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ RGMS1D {C0052T}049
6.790 МКД
Големина
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GFMPVIB FAL12 BEIBR
7.690 МКД
Големина
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ U45BUB0PTFU-A51Z
6.990 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 67070650-08
4.990 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
0 МКД
8.190 МКД
8.190 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1