Барај
%
×
Live in LEVIS
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
DIESEL

ПАТИКИ

Шифра на артикл: DSY03345 PR173 A252
Провери достапност
 • 42
  42
 • 43
  43
 • 44
  44
 • 45
  45
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд DIESEL
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 51% КОЖА 49% ПОЛИЕСТЕР

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GFMJFAN ELE12 BLACK
5.790 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ NBMT580ESC-093
7.672 МКД
Заштеда -20%
9.590 МКД
Големина
41.5
42
43
44
45
46.5
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ CKHM0HM01399-0GN
9.290 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ LJ7B4027 PX474 00054
7.390 МКД
Големина
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ CPPGU65750TSZ-1848
20.390 МКД
Големина
6
7
8
9
10
11
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ HB50517257 001
11.890 МКД
Големина
39
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ HB50517016 005
13.190 МКД
Големина
39
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 50517307-001
17.990 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ THEM0EM01316-BDS
7.190 МКД
Големина
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ TA6BMD
8.290 МКД
Големина
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
12
13
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ TA6ATS
7.590 МКД
Големина
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
12
13
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ TA67RN
8.290 МКД
Големина
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
13