Барај
%
×
Okaidi new collection
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
GEOX

ПАТИКИ

Шифра на артикл: J45LQB05411-0899
3.490 МКД
3.490 МКД
2.792 МКД
Заштеда: 698 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 31
  31
 • 32
  32
 • 33
  33
 • 34
  34
 • 35
  35
 • 36
  36
 • 37
  37
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд GEOX
Пол МОМЧИЊА
Боја БЕЛА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 80% ПУ 20% ПЕ 80% ПЕ 20% ПУ ЧЕВЛИ ЗА СУВО ВРЕМЕ ИЗРАБОТКА ЛЕПЕНИ

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 67020480-01
1.592 МКД
Заштеда -20%
1.990 МКД
Големина
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ J45LQC000BC-0899
3.592 МКД
Заштеда -20%
4.490 МКД
Големина
31
32
33
34
35
36
37
3.490 МКД
3.490 МКД
2.792 МКД
Заштеда: 698 МКД
Извести ме за попуст
2
1