Барај
%
×
Okaidi new collection
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
GEOX

ПАТИКИ

Шифра на артикл: J45GBA01450-4007
3.490 МКД
3.490 МКД
2.792 МКД
Заштеда: 698 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 31
  31
 • 32
  32
 • 33
  33
 • 34
  34
 • 35
  35
 • 36
  36
 • 37
  37
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд GEOX
Пол МОМЧИЊА
Боја ТЕГЕТ
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 70% ПЕ 30% ПУ100% ПЕ ЧЕВЛИ ЗА СУВО ВРЕМЕ ИЗРАБОТКА ЛЕПЕНИ

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ J455CB0AN54-0820
2.792 МКД
Заштеда -20%
3.490 МКД
Големина
27
28
29
31
32
30
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ J45LQC000BC-4243
3.592 МКД
Заштеда -20%
4.490 МКД
Големина
31
32
33
34
35
36
37
3.490 МКД
3.490 МКД
2.792 МКД
Заштеда: 698 МКД
Извести ме за попуст
2
1