Барај
%
×
Okaidi new collection
РАЗНОБОЈНО
РАЗНОБОЈНО
РАЗНОБОЈНО
РАЗНОБОЈНО
GEOX

РАЗНОБОЈНО

Шифра на артикл: J459EB022FU-0445
4.490 МКД
4.490 МКД
3.592 МКД
Заштеда: 898 МКД
Провери достапност
 • 31
  31
 • 32
  32
 • 33
  33
 • 34
  34
 • 35
  35
 • 36
  36
 • 37
  37
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Бренд GEOX
Пол МОМЧИЊА
Боја КРЕМ
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 50% КОЖА 50% КАН ПОСТАВА 80% ПЕ 20% ПУ ЧЕВЛИ ЗА СУВО ВРЕМЕ ИЗРАБОТКА ЛЕПЕНИ