Барај
%
×
Слави ја својата убавина секој ден!

Kiko Milano Powerful Love Collection

ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
NEW BALANCE

ПАТИКИ

Шифра на артикл: UXC72GBG-001
11.290 МКД
6.774 МКД
6.097 МКД
Заштеда: 5.193 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • 42
    42
  • 43
    43
  • 44
    44
  • 45
    45
  • 41,5
    41,5
  • 44,5
    44,5
  • 46,5
    46,5
Одреди величина
Залихи
Квантитет: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд NEW BALANCE
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 62%Текстил 38%полиуретан
Trenutno nema komentara
11.290 МКД
6.774 МКД
6.097 МКД
Заштеда: 5.193 МКД
Извести ме за попуст
2
1