Барај
%
×
slow morning - women'secret
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
NEW BALANCE

ПАТИКИ

Шифра на артикл: MS327CI-717
Провери достапност
 • 42
  42
 • 43
  43
 • 44
  44
 • 45
  45
 • 41,5
  41,5
 • 46,5
  46,5
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд NEW BALANCE
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона Online Only FW
Состав 60%ТЕКСТИЛ 40%КОЖА

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ TA6AZD
7.590 МКД
Големина
10
10.5
11
12
13
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ TA6A9V
8.990 МКД
Големина
10
10.5
11
12
13
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ TA69WD
7.290 МКД
Големина
10
10.5
11
12
13
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ TA6918
12.590 МКД
Големина
10
10.5
11
12
13
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ TA412A
7.590 МКД
Големина
10
10.5
11
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ TA275R
7.290 МКД
Големина
10
10.5
11
11.5
12
13
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ CCK100932-004
14.490 МКД
Големина
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ CCK100845-020
11.790 МКД
Големина
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GFMPVIB SUE12 BLACK
7.390 МКД
Големина
41
44
45
42
43
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ HB50516931 001
11.890 МКД
Големина
39
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ HB50510384 010
16.490 МКД
Големина
44
43
42
41
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ HB50510214 005
11.890 МКД
Големина
43
44
42
41
40
39
45
46