Барај
%
×
slow morning - women'secret
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
HUGO

ПАТИКИ

Шифра на артикл: 50480303-309
Провери достапност
 • 40
  40
 • 41
  41
 • 42
  42
 • 43
  43
 • 44
  44
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд HUGO
Пол МАШКИ
Боја ЗЕЛЕНА
Сезона Online Only FW
Состав ЛИЦЕ:100% ПОЛИСТЕР ПОСТАВА:56% ВИСКОЗА 44% ПАМУК ГУМА / ПОЛИУРЕТАН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ CCK100479-048
9.190 МКД
Големина
46
45
44
43
42
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ THEM0EM01395-L4L
7.190 МКД
Големина
42
44
41
46
45
43
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ HB50510285 342
16.990 МКД
Големина
43
42
45
41
44