Барај
%
×
Elevate your style with Mango
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
BOSS

ПАТИКИ

Шифра на артикл: HB50480546 001

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
 • 41
  41
 • 42
  42
 • 43
  43
 • 44
  44
 • 45
  45
 • 40
  40
 • 46
  46
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд BOSS
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав ЛИЦЕ: 85% ПОЛИЕСТЕР 15% ПОЛИУРЕТАН ПОСТАВА: 50% ВИСКОЗА 50% ПАМУК

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ RGMS1P {C0040L}003
9.290 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ TA6AZD
7.590 МКД
Големина
10
10.5
11
12
13
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ TA6A9V
8.990 МКД
Големина
10
10.5
11
12
13
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ TA69WD
7.290 МКД
Големина
10
10.5
11
12
13
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ TA6918
12.590 МКД
Големина
10
10.5
11
12
13
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ TA412A
7.590 МКД
Големина
10
10.5
11
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ TA275R
7.290 МКД
Големина
10
10.5
11
11.5
12
13
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ RGMZ4O {C0011L}562
7.390 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ RGMZ3P {C0021L}008
6.190 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ RGMZ3P {C0014L}562
6.190 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ U45GPA0009B-9999
7.990 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ U45CHB00043-9999
9.290 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45