Барај
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
MANGO

ПАТИКИ

Шифра на артикл: 37035816-09
Šifra proizvođača: 37035816
1.990 МКД
1.990 МКД
1.393 МКД
Заштеда: 597 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 20
  20
 • 21
  21
 • 22
  22
 • 23
  23
 • 24
  24
 • 25
  25
 • 26
  26
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд MANGO
Пол БЕБЕ МОМЧИЊА
Боја КРЕМ
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 60% Полиестер 40% Полиуретан Постава: 100% Полиестер Влошка: 100% Полиестер Ѓон: 100% ЕВА

Trenutno nema komentara