Барај
%
×
Elevate your style with Mango
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
GEOX

ПАТИКИ

Шифра на артикл: J269YC011CE-4226

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
 • 24
  24
 • 25
  25
 • 26
  26
 • 27
  27
 • 28
  28
 • 29
  29
 • 30
  30
 • 31
  31
 • 32
  32
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд GEOX
Пол МОМЧИЊА
Боја ТЕГЕТ
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 100% ПОЛИЕСТЕР

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ J45LQC000BC-4243
4.490 МКД
Големина
31
32
33
34
35
36
37
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ J45GBA01450-4007
3.490 МКД
Големина
31
32
33
34
35
36
37
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ J45DZD01454-4244
4.490 МКД
Големина
27
28
29
30
31
32