Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција есен-зима 2022

ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
SPRINGFIELD

ПАТИКИ

Шифра на артикл: 9884343-50
2.490 МКД
2.490 МКД
2.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 41
  41
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав ГУМА-КОЖА

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GSS014183
9.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ EN0EN01879-YBL
9.190 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 200440_TU
2.290 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ D15AQA022FU-5MH6
8.790 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ D25NQA022NF-5M9H
6.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 200419_BG
2.690 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ YW0YW00696-0GD
12.390 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ D26UFA000CF-B500
8.790 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ D26FGA08522-1J5M
9.290 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GSS013831
9.790 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GSS013759
7.590 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GSS013758
7.890 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41