Барај
%
×
End of summer with KIKO MILANO

BLUE ME - нова револуционерна колекција

ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
PREMIATA

ПАТИКИ

Шифра на артикл: CONNY-5952
17.790 МКД
17.790 МКД
17.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд PREMIATA
Пол ЖЕНСКИ
Боја РАЗНОБОЈНО
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 30%Кожа 5%полиестер 35%полиуретан 30%памук

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 22WSKA41-9019
7.890 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 383368-01
7.890 МКД
Големина
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A5QCCW
8.990 МКД
Големина
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A5S6WW
6.490 МКД
Големина
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A44QEW
7.290 МКД
Големина
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ Y02867P4481-9028
9.690 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ Y02877P4432-9007
17.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GSS013273
7.590 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 50470213-970
8.512 МКД
Заштеда -39%
10.640 МКД
13.990 МКД
Големина
37
38
39
40
36