Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
GEOX

ПАТИКИ

Шифра на артикл: J158CA0GFBC-0653
4.290 МКД
3.003 МКД
3.003 МКД
Заштеда: 1.287 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции.

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
 • 31
  31
 • 32
  32
 • 33
  33
 • 34
  34
 • 35
  35
 • 36
  36
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд GEOX
Пол ДЕВОЈЧИЊА
Боја БЕЛА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 34% ПОЛИУРЕТАН 66% НАЈЛОН

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ J15DLB0AS54-0653
2.792 МКД
Заштеда -20%
3.490 МКД
Големина
27
28
29
24
25
26
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ J15DWA08522-0406
3.992 МКД
Заштеда -20%
4.990 МКД
Големина
31
32
33
34
35
36
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 27032518-01
2.990 МКД
Големина
32
33
34
35
36
37
38
39
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ J15DWB000BC-0406
3.003 МКД
Заштеда -30%
4.290 МКД
Големина
28
29
30
31
32
33