Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
STEVE MADDEN

ПАТИКИ

Шифра на артикл: SM11001388-153
8.690 МКД
6.990 МКД
6.990 МКД
Заштеда: 1.700 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции.

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 41
  41
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд STEVE MADDEN
Пол ЖЕНСКИ
Боја РАЗНОБОЈНО
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав Кожа/Текстил

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 233009-638-100
3.493 МКД
Заштеда -30%
4.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 234188-656-100
3.390 МКД
Големина
36
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 22SSKA28-9019
4.290 МКД
Заштеда -31%
6.190 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 22SSKA29-9019
6.890 МКД
Заштеда -30%
9.890 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 22SSKA32-9019
6.890 МКД
Заштеда -30%
9.890 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 50470213-970
10.640 МКД
Заштеда -24%
13.990 МКД
Големина
37
38
39
40
36
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GSS011785
6.290 МКД
Заштеда -20%
7.890 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GSS011782
6.290 МКД
Заштеда -20%
7.890 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ LJ000005
9.390 МКД
Заштеда -20%
11.690 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41