Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
TIMBERLAND

ПАТИКИ

Шифра на артикл: A2R3FW
6.290 МКД
4.399 МКД
4.399 МКД
Заштеда: 1.891 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции.

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Cross sale промоција -10% за 1,-15% за 2,-20% за 3 и повеќе производи

Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 37.5
  37.5
 • 38
  38
 • 38.5
  38.5
 • 39
  39
 • 39.5
  39.5
 • 40
  40
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд TIMBERLAND
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав Изработени Од Различни Материјали [Памук, Волна, Најлон, Полиестер, Полипрополин, И Ликра]

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ D25AQA01122-5561
8.290 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ D16AQA085RY-1ZH8
8.490 МКД
Големина
35
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 196322_BG
2.290 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 195648_BG
2.290 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ D25AQA022AL-H62L
6.792 МКД
Заштеда -20%
8.490 МКД
Големина
35
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A2JZUW
4.499 МКД
Заштеда -40%
7.490 МКД
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ Y02874P4428-2212
6.890 МКД
Заштеда -30%
9.790 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ D25QXC04122-8191
6.632 МКД
Заштеда -20%
8.290 МКД
Големина
35
36
37
38
39
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 30102-023-BEIGE
11.190 МКД
Заштеда -30%
15.990 МКД
Големина
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 9883322-51
1.603 МКД
Заштеда -30%
2.290 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ SM11001665-846
6.990 МКД
Заштеда -20%
8.690 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ BETH-5609
12.690 МКД
Заштеда -20%
15.890 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41